شرکت بیمه سامان یکی از شرکت های بیمه خصوصی است که به موجب مجوز شماره ۳۷۱۰۴۳ مورخ ۱۱/۱۲/۱۳۸۳ بیمه مرکزی ایران تاسیس گردیده است.
هـدف از تاسیس این شرکت بیش از آنکه معطوف به سودآوری و افزایش درآمد باشد، مبتنی بر شناخت و تعریف بازارهای نوین بیمه و    ارائه ی خدماتی متنوع و متناسب با نیازها و خواسته های بیمه گذاران به منظور جلب اطمینان و اعتماد مشتریان است.که در این راستا تمام توان خود را برای برقراری ارتباطی صمیمانه و پایدار با ارباب رجوع و بیمه گذاران به کار خواهیم بست.
 اما ذکر این نکته ضروری است که مجموعه ای از آزموده ترین  و دانش آموخته ترین مدیران و کارشناسان صنعت بیمه در این شرکت گرد هم  آمده اند تا بتوانند هرچه پویا تر به ارائه جدیدترین انواع خدمات بیمه به بیمه گذاران محترم بپردازند. قطعا برای موسسین ، سهامداران و مدیران بیمه سامان موجب کمال مسرت خواهد بود ، اگر خدمات این شرکت بتواند موجب افزایش سطح آگاهی مردم از خدمات بیمه و بالا رفتن سطح توقعات عمومی از مجموعه صنعت بیمه گردد.
با چنین چشم اندازی و با برخورداری از حمایت شرکت Munich Re  که معتبرترین بیمه گر اتکایی جهان می باشد و با پشتوانه مادی و معنوی سهامداران محترمی از قبیل بانک سامان، شرکت سرمایه گذاری بانک سامان، شرکت ایران و غرب، شرکت سرمایه گذاری مس سرچشمه، صندوق بازنشستگی شرکت ملی صنایع مس ایران ، صندوق حمایت بازنشستگی کارکنان فولاد که مجموعا بخش عمده سهام بیمه سامان را به خود اختصاص داده اند ، بدینوسیله آمادگی این شرکت را برای ارائه انواع بیمه نامه ها و قرارداد های بیمه در بخش های اموال ، اشخاص و مسئولیت ، عمر و تشکیل سرمایه حوادث ،حمل و نقل و…..به اطلاع می رساند.
در خاتمه به استحضار می رساند کارشناسان بیمه سامان آمادگی دارند در جلسات مشترکی با کارشناسان آن سازمان محترم راهکارهای توسعه همکاری های فی مابین را مورد بررسی قرار دهند.
پیشاپیش از بذل توجه و همکاری شما کمال تشکر را داریم . شایان ذکر است که در حال حاضر شرکت ها و موسسات معظمی از قبیل :شرکت هواپیمایی ماهان
شرکت پتروشیمی اراک
شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران
شرکت توسعه پست های فشار قوی پارسیان
شرکت های برق منطقه ای استان های خوزستان،خراسان شمالی و هرمز گان
خانه صنعت و معدن استان اصفهان
شرکت سیمان سپاهان
گروه صنعتی انتخاب
لوله سازی ایران اسپیرال
صنایع فولاد کوهپایه
شرکت لوله سازی کالوپ
شرکت داروسازی حکیم
شرکت تاپس کابین سپاهان
شرکت بازرگانی پویا پیوند
شرکت بازرگانی فرابازار
شرکت شیمیایی اصفهان نوین
شرکت مهندسی سیستمها و اتوماسیون اداری (ایریسا)
شرکت آب منطقه ای استان یزد
شرکت شیشه همدان
شرکت تصفیه شکر ایران
شرکت فجر آشیان(پیمانکار اصلی نگهداری تعمیرات و سرویس های ادواری هواپیما در فرودگاه مهر آباد)
شرکت امانت خاک
شرکت ایران و غرب
شرکت آفومار(نماینده دوربین های عکاسی و فیلم برداری کنن در ایران)
شرکت واگن سازی تهران(سازنده واگن های مترو)
کنسرسیوم صنایع بتون
شرکت دارو سازی حکیم
شرکت آلیاژ کاراصفهان
سوله سازی سپاهان
شرکت بازرگانی نامی
شرکت سرمایه گذاری صنایع مس و…… از عمده ترین بیمه گذاران شرکت بیمه سامان می باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *