با تولد هر کودک، پدر و مادر، آینده‌ای درخشان را برایش تصویر می‌کنند. واقعی کردن این تصویر نیاز به برنامه‌ریزی دارد. تحصیلات فرزندان یکی از مهم‌ترین بخش‌های این برنامه‌ریزی است.
بیمه تحصیلات فرزندان برای اولین‌بار در ایران، با تلاش کار‌شناسان مجرب شرکت بیمه سامان، با توجه به شرایط اقتصادی کشورمان ارائه شده است. خانواده‌های ایرانی با تولد هر یک از فرزندانشان می‌توانند برنامه‌ریزی آینده را شروع نمایند.

»» تضمین پرداخت مستمری سالیانه در دوران تحصیلات
با پرداخت حق بیمه، تا سن ۱۷ سالگی، فرزند شما در دوران ۱۸ تا ۲۲ یا ۲۴ سالگی مستمری سالیانه دریافت خواهد کرد.

»» تضمین پرداخت مستمری سالیانه با توجه به نرخ تورم
شما می‌توانید برنامه‌ریزی فرزندانتان را با توجه به نرخ تورم نیز انجام دهید. در این حالت مستمری سالیانه در دوران تحصیلات فرزندانتان با توجه به نرخ تورم سالیانه اعلام شده از سوی بانک مرگزی افزایش می‌یابد.

»» پوشش تضمین مبلغ مستمری در صورت فوت یا ازکارافتادگی کامل والدین
با استفاده از این پوشش، چنانچه ازکارافتادگی کامل و یا فوت نابهنگام والدین پیش آید، برنامه‌ریزی بیمه‌ای فرزند شما ادامه می‌یابد و مبلغ تعیین‌شده مستمری دوران تحصیل را بدون هیچگونه تغییری، دریافت می‌نمایند.

»» پوشش اضافی بیمه عمر والدین
بیمه‌گذار می‌تواند در صورت تمایل بیمه‌نامه عمر با سرمایه‌ای معادل ۲۵ برابر آخرین حق بیمه پرداختی سالیانه با پرداخت هزینه‌های جداگانه برای خود نیز دریافت نماید.

»» پوشش اضافی بیمه فوت والدین در اثر حادثه
پوشش اضافی فوت ناشی از حادثه به میزان ۲۵، ۵۰ یا ۷۵ برابر آخرین حق بیمه سالیانه، با درخواست والدین و هزینه‌های جداگانه قابل ارئه می‌باشد.

»» پوشش اضافی ازکارافتادگی کامل والدین در اثر حادثه
پوشش اضافی ازکارافتادگی کامل ناشی از حادثه به میزان ۱۲. ۵ برابر آخرین حق بیمه سالیانه، با درخواست والدین و هزینه‌های جداگانه قابل ارائه می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *