بیمه آتش‌سوزی خدمتی بیمه‌ای است که جبران خسارت‌های ناشی از آتش‌سوزی، انفجار و صاعقه را برعهده می‌گیرد. این خدمت بیمه‌ای از قرن‌ها پیش در دنیا شناخته شده است.

بیمه سامان با صدور انواع بیمه‌نامه آتش‌سوزی، تعهد می‌کند در صورتی که بر اثر وقوع آتش‌سوزی، انفجار و صاعقه، خسارتی به اموال بیمه شده وارد شود، آن را جبران نماید.

بیمه سامان با محاسبه اندکی حق بیمه اضافی، علاوه برخطرات اصلی بیمه آتش‌سوزی، خطرات تبعی زلزله و آتشفشان، سیل و طغیان آب دریا‌ها و رودخانه‌ها، طوفان، گردباد، تندباد، رانش زمین، خسارت‌های ناشی از ترکیدگی لوله‌های آب، ضایعات ناشی از بارش برف و باران، سقوط هواپیما، هلی‌کوپ‌تر و یا قطعات آن، سرقت با شکست حرز، هزینه پاکسازی و برداشت ضایعات ناشی از تحقق خطرات بیمه‌شده و شکست شیشه را پوشش بیمه‌ای می‌دهد و آن خسارت‌ها را نیز جبران می‌کند.

مدیریت بیمه اموال در شرکت بیمه سامان آمادگی دارد تا با صدور بیمه‌نامه آتش‌سوزی اموال منقول و غیرمنقول، اعم از ساختمان مسکونی، اداری، تجاری، فرهنگی، درمانی، انبارهای عمومی و اختصاصی، کارگاه‌ها، مراکز صنعتی و غیرصنعتی و محتویات آن‌ها را در مقابل خطرات اصلی (آتش‌سوزی، انفجار و صاعقه) و خطرات (زلزله، سیل و…) تحت پوشش بیمه‌ای قرار دهد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از نحوه ارائه خدمات مربوط به بیمه آتش سوزی و تخفیف احتمالی این بیمه نامه می‌توانید از طرق زیر اقدام نمایید.

تلفن‌ها: ۶۲۷۶۵۱۶-۶۲۸۵۳۲۶-۶۲۹۰۷۶۲

ایمیل: info@bimehsaman. com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *